Маса порожнього ящика дорівнює 650 г, маса одного цвяха- 9 г. Маса ящика, у якого х цвяхів - m г.

Якою формулою виражається залежність m від х?

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Диана.

650+9х=m

9x=m-650

x=(m-650)/9