У першому ящику в 3 рази більше цвяхів, ніж у другому. Після того як з першого ящика взяли 17 кг

цвяхів, а з другого 5 кг, а першому ящику стало у 2 рази більше цвяхів, ніж у другому. Сільки кілограмів цвяхів було в кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Hlimankova Violetta.

Пошаговое объяснение:

1 ящик = 3х кг гвоздей было сначала

2 ящик = х кг гвоздей было сначала

3х - 17 = 2*(х - 5)

3х - 17 = 2х - 10

3х - 2х = -10 + 17

х = 7

1 ящик = (3х) = 3 * 7 = 21 кг гвоздей было сначала

2 ящик = (х) = 7 кг гвоздей было сначала