Розвяжыте плс очень срочно и важно!!!!! Задача У першому ящику цвяхів у 3 рази більше ніж у

другому. Після того як з першого ящика взяли 17 кг цвяхів а з другого 5. У першому ящику стало цвяхів 2 рази більше ніж у другому. Скільки кілограмів цвяхвв було у кожному спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Каленова Варя.

Ответ:

У першому 12кг,у другому 24

3х-17=х-5х-х=17-5х=12=8

1 ящик/6*2=12 кг

Відповідь:1 ящик=12кг 2 ящик=24

Пошаговое объяснение: