Розв'яжіть задачу У першому ящику було в 3 раза більше цвяхів, ніж у другому. Коли з першого

ящика взяли 4 кг цвяхів, а в другий додали 2 кг, то в обох ящиках цвяхів стало порівну. Скільки кілограмів цвяхів було в кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.

Ответ:

Дано

1 ящик - 3x

2 ящик - x

стало:

1 - 3x-4

2- x+2

1) 3x-4=x+2

2x=6

x=3 другий ящик

1 ящик = 3*3=9

в: x є 6,9