З двох станцій ,між якими відстань 1182,4 км,відійшли одночасно назустріч один одному два потяги,і

зустрілися вони через 8 годин після початку руху.Один з потягів рухався зі швидкістю 75,4 км/год.Знайди швидкість іншого потяга

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1182,4:8=147,8 км/скорость сближения

147,8-75,4=72,4 км/ч скорость второго

---------------------------------   или

х+75,4   км/ч скорость сближения

V=S/t

х+75,4=1182,4:8

х+75,4=147,8

х=147,8-75,4

х=72,4 км/ч скорость второго