У два магазини вiдправили 868 iграшок.4ящики вiдправили в один магазин,а 3 ящики-в другий.Скiльки

iграшокодержав кожний магазин.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шихов Ваня.

Ответ: перший магазин отримав 496 іграшок, а другий - 372 іграшки

Пошаговое объяснение:

1)868:(4+3)=124 (шт) іграшок в одному ящику;

2)124*4= 496 (шт) - іграшок отримав перший магазин;

3)124*3=372 (шт) - іграшок отримав другий магазин

Отвечает Синьков Игорь.

Ответ:

в один магазин відправлено 496 іграшок у 4 ящиках. В другий магазин - 372 іграшки у 3 ящиках

Пошаговое объяснение:

1) 868/(4+3) = 124 (іграшки) - у одному ящику

2) 124*4=496(іграшок) - відправлено у один магазин

3) 124*3=372(іграшки)-відправлено у другий магазин