Знайдіть рівняння кола, у яке переходить коло x2 + y2 = 4 внаслідок гомотетії з центром о і

коефіцієнтом 0,5

Ответы на вопрос

Отвечает Пинчук Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x²+y²=2²

x²+y²=R²

коефіцієнт гомотетії   =0,5  ⇒R=2*0,5=1

⇒x²+y²=1