Знайди радіус кола, якщо його діаметр= 9 дм


Ответы на вопрос

Отвечает Чернышев-Китонов Антон.

Ответ:

4.5 дм

Пошаговое объяснение:

d=2R,

де d- діаметр R - радіус

R=d/2

R=9/2=4.5дм