Половина від половини задуманого числа =80. Яке число було задумане


Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Вероника.

Відповідь: 320

Покрокове пояснення:

Половина задуманого числа це дві половини половини задуманого числа (80*2=160)це тільки половина задуманого числа, а щоб узнати задумане число потрібно помножити одну половину на 2 (160*2=320)

Отвечает Гусейнов Рома.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

80/0,5/0,5=320