До задуманого числа додали якесь число і дістали 15, а коли від задуманого числа відняли те саме

число то вийшло 1,75. Яке число було задумане та яке число до нього додавали? Будь ласка дайте відповідь терміново!

Ответы на вопрос

Отвечает Кислова Елизавета.
Задуманное число х+1,75
додатне число х
х+1,75+х=15
2х+1,75=15
2Х=15-1,75
2х=13,25
х=13,25:2
х=6,625 -это число которое прибавили
6,625+1,75=8,375-это задуманное число