1. Спростіть вираз якщо a<8​


Ответы на вопрос

Отвечает Дыченко Илья.

Якшо уважно глянути на приклад, можна побачити що це формула скороченого множення просто записана іншим способом. Давай запишемо її так, як це повинно бути

√а²-16а+64 =

Глянувши на останню цифру можна зрозуміти що 8 в квадраті дасть 64 тоді складаємо у формулу

= √(а-8)² = Дальше скорочуємо корінь і квадрат, але не забуваємо, що підкореневий вираз завжди додатній, тому щоб не отримати від'ємне число ставимо знак модуля

= |а-8| = але так як а<8 тому числа завжди будуть від'ємні, а модуль неможе таким бути, тому змінюємо знаки на протилежні =

|8-а|

Отвечает Стрельников Вадим.

0))))))))))))))))))))))))))))))