За якого значення х вираз набуває рівних значень? 4(х+3)и -5(3-2,6х)-6х Варіанти відповідей: А-9

Б-1 ціла 4\23 В- -9 Г- -7 Д- -1 ціла 4\23

Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Иван.

4(x+3)=-5(3-2,6x)-6x

4x+12=-15+13x-6x

4x-13x+6x=-15-12

-3x=-27

x=-27:(-3)

x=9(А)

Ответ:А-9