Туристи подолали відстань у 1260 км. Пішки вони пройшли 1/7 усього шляху, автобусом проїхали 3/5

усього шляху, а решту шляху пропливли на теплоході. Скільки кілометрів туристи пропливли на теплоході?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1260*1/7=180 км прошли

1260*3/5= 756 км на автобусе

1260-180-756=324 км на теплоходе

Отвечает Михеева Екатерина.

Ответ:

324 км

Пошаговое объяснение:

1)  1260*1/7= 1260/7= 180 км туристи пройшли пішки

2) 1260*3/5= ( 1260*3)/5= 756 км туристи проїхали автобусом

3) 1260-180-756= 324 км туристи пропливли на теплоході