Знайдіть площу бічної поверхню правильної шистекутної піраміди SABCDFG сторона якої основи дорівнює

8 см а апофема 6 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кривошеев Александр.

Ответ: Sбок, поверхности= 1/2периметроснования * апофему= 8*6/2 *6=24*6=144 см^2