Сплав містить 21% срібла.Скільки грамів сплаву треба взяти,щоб він містив 63 г срібла​


Ответы на вопрос

Отвечает Рудомётова Екатерина.

Відповідь: 300 г сплаву треба взяти

Покрокове пояснення:

весь сплав приймаємо за 100%

срібла у ньому за умовою 21%

складаємо пропорцію:

100% - х г

21% - 63 г

х= (63*100) :21=300 (г)