Даю 40 балів. Ріши задачу: Ширина прямокутного паралелепіпеда складає 60% довжини, висота на 20%

більша за ширину, а сума трьох його вимірів дорівнює 5,8 дм. Знайди об'єм і площу бічної поверхні цього паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленков Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

длина a

ширина b=0,6a

высоту=1,2b=1,2*0,6a=0,72a

a+b+c=5,8дм=58см

a+0,6a+0,72a=58

2,32a=58

a=58/2,32=25 см длина

b=0,6a=0,6*25=15 см ширина

с=1,2b=1,2*15=18 cм высота

v=abc=25*15*18=6750cм³

Sбок=2ac+2bc=2c(a+b)=2*18(25+15)=36*40=1440 кв.см