Ширина прямокутника 4 см. Це у 2 рази менше, ніж його довжина. Знайди його периметр.


Ответы на вопрос

Отвечает Голубина Дарья.

4  \times 2  = 8 \\ 8 \times 2 = 16 \\ 8  \times 2 = 16 \\ 16 \times 2 = 32 \\32 + 16 = 48