В партії з 10 деталей, 8 з них –стандартні. Яка імовірність того, що з двох витягнутих навмання

деталей, одна буде стандартна?

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Лера.

Ответ:

16/45

Пошаговое объяснение:

P = \dfrac{C_8^1*C_2^1}{C_{10}^2} =\dfrac{16}{45}