Різниця двох чисел дорівнює 8. Які мають бут ці числа , щоб добуток куба більшого числа на друге

число був найменшим? Поможіть будь-ласка . дуже потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Хаид Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

числа  x ; x+8   різниця чисел  (x+8) - x =8

добуток  куба першого числа на друге   x³*(x+8)  -це функція  

f(x)=x³*(x+8)=x⁴+8x³

візьмемо похідну  f(x) ' =4x³+24x²

прирівняємо до  0 і знайдемо критичні точки  

4x³+24х² =0

4x² (x+6)=0

Критичні точки

x₁=0    

x₂=-6    

екстремуми

f(0) = 0⁴+8*0³ =0                   мінімум( локальний)

f(-6) = (-6)⁴+8*(-6)³ = - 432  найменше значення функції

числа будуть

x = -6  

x+8 = -6 + 8 = 2

Відповідь :  -6 ; 2

Отвечает Пыжова Екатерина.

Ответ:

якщо ти з 7 класу то дивись

Пошаговое объяснение різния чисел може бути такою 1-(-7)

1 в кубі =1*(-7)=-7 добуток е одним з найменших