Дві бригади заробили 7200 грн. В одній бригаді було 5 робітників, а в другій- 3. Скільки гривень

отримає кожна бригада, якщо оплата праці кожного робітника є однаковою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Панчик Тёма.

Ответ:

2700, 4500

Пошаговое объяснение:

1)7200:8=900

2)900*3=2700 одна пригада

3)900*5=4500 другая бригада

Отвечает Хан Давид.

Ответ:

4500 грн, 2700 грн

Пошаговое объяснение:

7200 / ( 3 + 5 ) = 900 (грн) - денег на человека

Следовательно, первая бригада получит 5 * 900 = 4500 грн, а вторая 3 * 900 = 2700 грн