Знайдіть значення виразу й округліть його до десятих (4,1-0,66:1,2)*0,6+0,125


Ответы на вопрос

Отвечает Самусенко Дима.

1)0.66/1.2=0.55

2)4.1-0.55=3.55

3)3.55*0.6=2.13

4)2.13+0.125=2.255≈2.3