Доведіть, що вираз x-4x+5 набуває додатніх значень при будьякому значені x


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

правильное условие с x²

Доведіть, що вираз x²-4x+5 набуває додатніх значень при будьякому значені x

x²-4x+5=x²-4x+4+1=(х-2)²+1>0  так как (х-2)²≥0