Доведіть що вираз 5(3k-10)-3(8+5k) є відʼємним при будьякому значені зміної


Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Петя.

Ответ:

Для доведення того, що вираз 5(3k-10)-3(8+5k) є відʼємним при будь-якому значенні змінної k, потрібно зробити наступне:

Розкрити дужки виразу 5(3k-10)-3(8+5k):

5(3k-10) - 3(8+5k) = 15k - 50 - 24 - 15k

Скоротити подібні доданки:

15k - 50 - 24 - 15k = -74

Отриманий результат -74 є від'ємним числом, тому можна зробити висновок, що вираз 5(3k-10)-3(8+5k) є від'ємним при будь-якому значенні змінної k.

Отвечает Шахмарданов Эльвар.

Пошаговое объяснение:

15k-50-24-15k=-74

від'ємний і не залежить від k