на запитання радіовікторини редакція отримала 600 відповідей радіослухачів Правильні та неправильні

відповіді розподілились у відношенні 3:7 відповідно. Скільки правильних відповідей отримала редакція ​

Ответы на вопрос

Отвечает Редин Саша.

Нехай х - коефіцієнт пропорційності, тоді кількість правильних відповідей дорівнює 3х, а кількість неправильних - 7х. Маємо рівняння:

3х+7х=600

10х=600

х=600/10

х=60

Кількість правильних відповідей:

3*60=180

Кількість неправильних відповідей:

7*60=420

Відповідь: редакція отримала 180 правильних відповідей.