На запитання радіовікторини редакція отримала 600 відповідей радіослухачів. Правильні та

неправильні відповіді розподілились у відношенні 3:7 відповідно. Скільки правильних відповідей отримала редакція?

Ответы на вопрос

Отвечает Занин Генрих.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай х - коефіцієнт пропорційності, тоді кількість правильних відповідей дорівнює 3х, а кількість неправильних - 7х. Маємо рівняння:

3х+7х=600

10х=600

х=600/10

х=60

Кількість правильних відповідей:

3*60=180

Кількість неправильних відповідей:

7*60=420

Відповідь: редакція отримала 180 правильних відповідей.

Отвечает Ан Маклер.

Ответ:

180 голосів

Пошаговое объяснение:

Нехай 3: 7 = 3х і 7х. Загально голосів 600. Розвяжемо рівняння:

3х + 7х = 600

10х = 600

х = 600 / 10 = 60

3х - це правильні відповіді. Тобто, потрібно просто підставити.

3 * 60 = 180 голосів.