На запитання радіовікторини редакції отримала 600 відповідей радіослухачів Правильні та неправильні

відповіді розподілилися у відношенні 3:7 відповідно. Скільки правильних відповідей отримала редакції? Дайте решениеее пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Штейн Карина.

Відповідь:

180; 420

Покрокове пояснення:

Нехай 3х - правильні відповіді, 7х - неправильні. Разом їх 600, тому 3х+7х=600; х=60; 60×3=180; 60×7=420