Першого дня авто туристи пройшли 31 % запланованого маршруту другого дня 28% а третього дня 32 %

запланованого маршруту. Після цього їм ще залишається проїхати ще 36 км. Яка довжина маршруту й скільки км проїжджає турист щодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Пакин Иван.

Ответ:

400км

Пошаговое объяснение:

х - весь маршрут.

0,31х+0,28х+0,32х+36=х

0,31х+0,6х+36=х

х-0,91х=36

0,09х=36

х=36÷0,09=400км

Отвечает Мариничева Алина.

31+28+32 = 91%

100%-91% = 9%

9% = 36км

31% = (31÷9)×36 = 124км

28% = (28÷9)×36 = 112км

32% = (32÷9)×36 = 128км

1-й день = 124км

2-й день = 112км

3-й день = 128км

отсаток = 36км

Весь маршрут = 124+112+128+36 = 400км