Квадрат зі стороною 8 см і прямокутник, довжина якого 16 см, мають рівні площі. Знайти периметр

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Верютин Алексей.

Квадрат:

a = 8 см ==> S = 8² = 64 см²

Прямоугольник:

==> S = Sквадрата = 64 см²

длина = 16 см

ширина = b

16b = 64 ==> b = 64/16 = 4 см

P = 4*2 + 16*2 = 32 + 8 = 40 см