Квадрат зі стороною 6 см і прямокутник, довжина якого 9 см, мають рівні площі . Знайти периметр

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Хариева София.

Ответ:

26 (см)

Пошаговое объяснение:

Sквадрата=6*6=36(см^{2} _{})

Sквадрата=Sпрямокутника=36 см^2

Sпрямокутника : 9 = 4 (см) - ширина

Рпрямокутника=2(9+4)=26 (см)