Посадили 32 саджанці,що становить 16% всіх саджанців,яких треба посадити.Скільки треба посадити

саджанців?

Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Анжелика.

32:16=2 (1%)

2×100=200 (100%)

3) 2× 84=168 (84%)

Ответ: треба 200 саджанцiв, осталось посадить 168 штук

Отвечает Сорокин Лёша.

32÷16=2 (с.) - 1%

100-16=84% - залишилось посадити

(2×84)+32=200 (с.) -треба всього посадити

Відповідь: треба посадити 200 саджанців