учні трьох класів зібрали 264 кг металобрухту. Учні одного класу зібрали 3,8(дріб)усього

металобрухту, другого 7,15(дріб) решти. Скільки кілограмів металобрухту зібрали учні третього класу? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Артем.

1) 264 *3/8= 33*3=99 кг металобрухту зібрали учні одного класу.

2) 264-99= 165 кг металобрухту  складає решта

3) 165*7/15=11*7=77 кгметалобрухту  зібрали учні другого класу

4) 99+77= 176 кг металобрухту  зібрали учні двох класів

5) 264-176= 88 кг металобрухту зібрали учні третього класу

Відповідь: 88 кг металобрухту зібрали учні третього класу

Отвечает Васильева Лидия.

Ответ:

88 кг.

Пошаговое объяснение:

1. 1 - 3/8 = 8/8 - 3/8 = 5/8 ( металлолома) - остаток.

2. 7/15•5/8 = (7•5)/(15•8) = (7•1)/(3•8) = 7/24 (всего металлолома) собрал второй класс.

3. 5/8 - 7/24 = 15/24 - 7/24 = 8/24 = 1/3 ( (всего металлолома) собрал третий класс.

4. 264 : 3 = 88 (кг) металлолома) собрал третий класс.