радіус одного кола дорівнює 6 см,а радіус другого- 2 см. у скільки разів перше коло довше за друге?​


Ответы на вопрос

Отвечает Полянских Маша.

Відповідь: у 3 рази

Покрокове пояснення: фото

Можна було без обчислення довжини кола. У скiльки разiв бiльше радiус, у стiльки разiв бiльше довжина кола. Тобто:

L(1)/L(2)= R(1)/R(2)=6/2=3.