Усі 7 хворих пташок лікуються: 5гріють на сонечку горло,а 4 -їдять лікувальне насіння

квітів.Скільки пташок практикують обидва методи лікування?

Ответы на вопрос

Отвечает Есенгелди Адема.

Ответ:

Оба метода лечения практикуют 2 птички

Пошаговое объяснение:

Решение:

( 5 + 4 ) - 7 = 9 - 7 = 2 ( пт. ) - практикуют оба метода лечения.

УДАЧИ! ОБРАЩАЙТЕСЬ!

Отвечает Груздова Софья.

Ответ:

2

Пошаговое объяснение:

1) 5 + 4 = 9

2) 9 - 7 = 2