Для лісового господарства зібрано 60 кг насіння дуба ,акції,липи і клена. Жолуді складають 60%,

насіння клену - 15%, насіння липи- 15% від усього насіння. Скільки кг насіння було зібрано?

Ответы на вопрос

Отвечает Рябинина Полина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 60 + 15 + 20 = 95 (%) - семена дуба, клёна, липы

2) 100 - 95 = 5 (%) - семена акации

3) 5% = 5 : 100 = 0,05

60 * 0,05 = 3 (кг) - семян акции