Учні зібрали 50 кг насіння дуба, акації й клена. Жолуді складають 33% всього збору, насіння акації

- 25%, липи - 15%, а решта - насіння клена.Скільки кг насіння клена зібрали учні?

Ответы на вопрос

Отвечает Кожокару Женя.

Пошаговое объяснение:

33%=33/100=0,33

25%=25/100=0,25

15%=15/100=0,15

0,33•50=16,5 кг - семена жёлудей

0,25•50=12,5 кг - семена акации

0,15•50=7,5 кг - семена липы

50-16,5-12,5-7,5=13,5 кг - семена клёна

ответ: 13,5 кг семена клена