Знайдіть суміжні кути, якщо їхні градусні міри відносяться як 7.8


Ответы на вопрос

Отвечает Данькина Валерия.

Відповідь: 1 кут - 96 градусів: 2 кут - 84 градуси

Пояснення: х+\frac{7}{8}х=180

8х+7х=1440

15х=1440

х=96 - один з суміжніх кутів

1 варіант знаходження другого кута)

Ми знаємо, що сума двох суміжніх кутів 180 градусів, тому щоб на знайти другий кут виконуємо дію 180-96=84 градуси

2 варіант знаходження другого кута)

96 х \frac{7}{8} = 12 х 7 = 84 градуси