Летіла зграя пташок. 19 пташок приземлилися біля озера, а решта сіли на 3 дерева, по 12 пташок на

кожне. Скільки пташок у зграї?

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Ваня.

Ответ:

55

Пошаговое объяснение:

3*12=36 (пт) -  сіли на дерева

36+19=55 (пт) -всього летіло