Знайди площу бічної поверхні циліндра з радіуслм 4 дм і висотою 3 дм.


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=H*2*п*R=3*2*3.14*4=75.36 дм^2