машина рухаючись зі швидкістю 60км за годину за 6 годин пройіхала відстань від а до б. за скільки

годин цю відстань пройіде велосипедист швидкість якого 18 км за годину? срочно решите задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Василова Чулпан.

Выражение: 60 · 6 : 18 = 20.

1) 60 · 6 = 360 (км) - расстояние между городами;

2) 360 : 18 = 20 (ч) - время в пути.

Вiдповiдь: за 20 годин.