Помогите решить задачу.Велосипедист проїхав 60км/год рухаючись з швидкістю 15км/год. Повертаючись

назад,цю саму відстань він подолав,рухаючись зі швидкістю 12км/год.Скільки годин велосипедист витратив на весь шлях туди і назад ?

Ответы на вопрос

Отвечает Нагорная Карина.

Ответ:

9 годин

Пошаговое объяснение:

Знайдемо час, витрачений на шлях вперед. Час=відстань÷швидкість.

Тобто, 60÷15=4год.

Час, витрачений на шлях назад, дорівнює

60÷12=5год.

Увесь час – це 4+5=9 год.