Швидкий поїзд зі швидкістю 64 км в годину пройшов відстань між двома містами за 15 годин поштовий

поїзд пішов цією дорогою спочатку зі швидкістю 45 кілометрів на годину через 8 годин його швидкість збільшилась на 50 км в годину скільки всього годин був у дорозі поштовий поїзд

Ответы на вопрос

Отвечает Пузин Юра.
1).64*15=960(км)—відстань між містами
2).45*8=360(км)—пройшов поштовий поїзд за 8 годин
3).960-360=600(км)—залишилось пройти поштовому потягу
4).600:50=12(год)—пройшов поштовий потяг зі швидкістю 50км/год
5).8+12=20(год)—за стільки пройшов усю відстань поштовий потяг
Відповідь: за 20 годин.