Товарний поїзд зі швидкістю 36 км / год проїхав повз кілометрового стовпа за 2 хв. Знайди довжину

поїзда. Скільки вагонів у составі ,якщо довжина вагона 25 м

Ответы на вопрос

Отвечает Ковшик Любовь.

Ответ:

48 вагонів

Пошаговое объяснение:

V=36 км/год=36*1000/60=600 м/хв

t=2  хв.

L=V*t

L=600*2=1200  м довжина поїзду

25м довжина вагона , за умовою

1200:25=48 вагонів