З першої ділянки зібрали 240 кг картоплі, а з другої — у 2 рази менше. Всю картоплю розклали в 6

однакових мішків. Скільки кілограмів картоплі в кожному мішку?

Ответы на вопрос

Отвечает Верещагин Кирилл.

Ответ:60 кг картоплi.

Пошаговое объяснение:

240:2=120 (кг)

240+120=360(кг)

360:6=60(кг)