ціна мобільного телефону під час розпродажу становила 640 грн.якою була попередня ціна телефону

якщо під час розпродажу ціну телефону знизили на третину?

Ответы на вопрос

Отвечает Буркова Поля.

Цену телефона до распродажи примем за единицу (целое).

1) 1 - 1/3 = 3/3 - 1/3 = 2/3 - новая цена телефона, равная 640 грн.;

2) Находим целое по его части:

640 : 2/3 = 640 · 3/2 = 320 · 3 = 960 (грн.) - цена телефона до распродажи.

Вiдповiдь: 960 грн.