учень задумав число, записав протилежне число, потім збільшив його у вісім разів, додав до нього

найменьше двоцифрове число та отримав 98. Яке число задумав учень?

Ответы на вопрос

Отвечает Труфанов Максим.

Відповідь:

-11

Покрокове рішення

Позначимо протилежне число до задуманого x, збільшимо його у 8 раз та додамо до нього найменше двоцифрове число (10) отримаємо рівняння:

8х+10=98

8х=98-10

8х=88

х=88/8

х=11

Протилежним до 11 є число -11