СРОЧНО ДАЮ 34 БАЛА ЗА ОТВЕТ: 1)На порожній банці з під огірків було написано брутто 86,25кг,

нетто 81,7 кг. В неї засипали 80,5 кг огірків . Що тепер треба записати на бочці? 2)7/15 числа х додівнюють 7/20 числа у. Яке число більше? 3) Вася склав куб з 27 кубиків, а потім пофарбував його поверхню у синій колір. Потім Петро забрав всі кубики, у яких були пофарбовані хоча б дві грані. Скільки кубиків взяв Петро? 4)Чи можна подати число 91 у вигляді суми кількох натуральних чилес, добуток яких дорівнюу також 91? Наведіть приклади

Ответы на вопрос

Отвечает Просвиркина Мария.

1.

1)   86,25-81,7=4,55(кг) - вес банки

2)   80,5+4,55=85,05(кг) - новый вес брутто

Брутто - 85,05 кг, нетто - 80,5 кг.

2.

7/15 х = 7/20 у

х=7/20 у : 7/15

х=7/20 у * 15/7

х=3/4 у

х < у

3.

27=3*3*3 - по три кубика на сторону.

Центральный кубик имеет только одну окрашенную грань.

На одной грани получается 3*3=9 кубиков.

9-1=8 кубиков на одной стороне имеют окрашенные хотя бы 2 грани.

Боковые грани являются сторонами одного кубика. Угловых кубиков по 8 штуки на двух гранях, и центральных боковых 4 штуки.

Получаем:

8*2+4=20(куб.) - взял Петро.

4.

91=13*7

13+7=20

91-20=71 -- столько потребуется единиц, т.к. при умножении они число не меняют.

91=13+7+1+1+.........+1  (71 единица.)

91=13*7*1*1*........*1 (71 единичка)