У призмі площа основи дорівнює 8см^2 а площа повної поверхні 40см^2. Знайдіть площу бічної поверхні

призми

Ответы на вопрос

Отвечает Джафаров Эльдар.

Пошаговое объяснение:

Sпов=Sбіч+2×Sосн

40=Sбіч+2×8

40=х+2×8

40=х+16

х=40-16

х=24

Відповідь: Sбіч=24 см²