учні мали обкопати 120 дерев.За перший день вони обкопали третю частину всіх дерев, а за

другий-половину решти.Скільки дерев учні обкопали за другий день

Ответы на вопрос

Отвечает Елфимов Данила.

Ответ:

40 дерев

Пошаговое объяснение:

1)120*1/3=40 дерев -обкопали за перший день

2)120-40=80 дерев -залишилося обкопати писля першого дня роботи

3) 80*1/2=40 дерев -учни обкопали за другий день