Учні мали обкопати 240 дерев. Першого дня вони обкопали 1/2 всіх дерев. Другого дня — 1/3 того, що

обкопали за перший день, а третього дня — 1/5 тієї кількості дерев, що обкопали за перший і другий день разом. Скільки дерев обкопали учні третього дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Маргарита.

Ответ:

1) 240÷2=120(д.)- обкопали 1 дня;

2) 120÷3=40(д.)- обкопали за 2 день;

3) (120+40)÷5=32(д.)- обкопали в 3 день.

Відповідь: 32 дерева.