ҮЙ ТАПСЫРМАСD – СОЕсептерді шығар.а) Бүркіттің ұшу жылдамдығы секундына –30 м. Ол 5 с ішінде

қанша метр жерге ұшады?ә) Ұлу 2 сағ ішінде 36 м жерге жылжыды.Ұлудың қозғалыс жылдамдығы қандай?6) Велосипедші 14 км/сағ жылдамдықпен28 км жүрді. Ол осы жолды қанша уақыттажүріп өтті?​

Ответы на вопрос

Отвечает Красавцев Кирилл.

Перевод:

а) Скорость орла в секунду - 30 м. Сколько метров он пролетает за 5 с? б) Улитка переместилась на 36 м за 2 часа. Какая скорость улитки?

в) Велосипедист проехал 28 км со скоростью 14 км/ч. Как долго он проезжал этот путь?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Формулы использованные в задачах:

S=V*t\\V=\frac{S}{t} \\t=\frac{S}{V}

а)

Условие:

Скорость орла в секунду - 30 м. Сколько метров он пролетает за 5 с?

Решение:

Формула: S=V*t

30×5=150 (м)-пролетает орёл за 5 секунд.

Ответ: 150 метров.

б)

Условие:

Улитка переместилась на 36 м за 2 часа. Какая скорость улитки?

Решение:

Формула: \\V=\frac{S}{t}

36÷2=18 (м/ч)-скорость улитки.

Ответ: 18 м/ч.

в)

Условие:

Велосипедист проехал 28 км со скоростью 14 км/ч. Как долго он проезжал этот путь?

Решение:

Формула: \\t=\frac{S}{V}

28÷14=2 (часа)-ехал велосипедист.

Ответ: 2 часа.